KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13231021
nr 1323 1021
Carl August Johansson
(1863-1944), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap, Signerad. Olja på pannå, 43x37 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:36:11
27/4 09:39:39
- Klassiska
27 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska